| Fırsat-Takip Siteleri Doğuyor?

  2
  56

  Evet takip mantığını ilk e-ticaret sitelerinin yaygınca kullanıldığı zamanlarda çıkmıştı. 2008 yılı fiyat takip siteleri için en iyi yıldı. Sonra bazıları yok olup gitti bunun sebebine girmeyeceğim. Ancak yeni grup satın alma şirketleri nasıl e-ticaretin fırsatlı bir yüzünü ve yeni boyutu getirdi. Bunu takip edecek şekilde Fırsat – Takip siteleri de yolda olacaktır.

  Fırsat-Takip sitesi Nedir? Nasıl Olacak?

  Fırsat takip sitesinin mantığı fiyat takip sitelerinden çok farklı olmayacaktır. Kısaca bir sürü fırsat sunan bir sürü site her birine üye olma ve devamlı yeni fırsatları mail alma süreci sürerken bir de ilgilendiğiniz konuda yeni bir fırsat olduğunda bunu takip edip e o fırsatı yaratan sitenin attığı maili de görmediğiniz zaman size haber verecek bir site olacaktır.

  Farkı nedir?

  Bence  en büyük farkını ürün adetlerinde gösterecektir. Bir çok ürünün yer aldığı ve takip edildiği fiyat takip sitelerinin aksine Fırsat – Takip siteleri daha az fırsat ve daha az siteler yer alacaktır.

  İşte bana ulaşan fırsat takip sitelerinden biri daha yeni açıldı ama bakalım neler olacak:)

  2 Yorumlar

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.