| Sosyal Medya Ölçüm Site Adresleri ve Fiyatlar

18
57

Sosyal medya kullanıp ölçüm yapmamak olmaz. E bunları hadi ölçelim diyorsanız. kullanmanız gereken bir kaç sistemi ve kaba taslak ücretlerini sizinle paylaşmak isterim.

Fiyatı Aylık En Fazla 100$ Olan Servisler:

 • Mint– aylık 30 dolar.

 • Chartbeat, ilk 30 gün ücretsiz, aylık 10 dolar

 • Raven, aylık 79 dolar, ilk ay ücretsiz, sınırsız site, 5 keyword.

 • ViralHeat, aylık 89 dolara business sınıfı

 • Ubervu, 30 keyword aylık 50 dolar.

 • startpr, aylık 50 dolar 15 kelime

Fiyatları 197 $ ile 999 $ Arasında Değişen Servisler:

 • BrandsEye, aylık 350 dolar – Sınırsız

 • Trendrr, aylık 999 dolar – Sınırsız

 • jamiq10 keyword aylık 500 dolar

Kaynak: sosyalmarka.com

18 Yorumlar

 1. Merhabalar Aytaç Bey. Yaklaşık bir ay önce yazmış olduğum bir yazıdan doğrudan yararlandığınızı görüyorum. Bireysel araştırmalarıma ve yoğun bir emeğe dayanıyor o yazı. Rica etsem kaynak gösterir misiniz?

 2. Güzel bir çıkış taci ama böyle çıngar çıkacağını beklemiyordum. Böyle durumlarda öncelikle yazana git. Ricanı ilet gerçekten yapmazsa bu çıkışları yap. Sitemde kendi yazdıklarım gibi sektörden bir çok bilgininde paylaşımını yapmaktayım. referans göstermeyi atladığım için üzgünüm. Ancak bu tür durumlarda bu kadar çıngar çıkarmadan önce site sahibine bir uyarı atmalısın. Gerçekten de unutarak bir şeyler yapmış olabilir. taci bey istediğiniz bilgiyi siteye koydum saygılar.

  This comment was originally posted on FriendFeed

 3. gösterilen emek için bir kaynak verilmesi gerektiği doğru tabi, ama aytaç mestçinin yazdıkları daha doğru. =) zaten bildiğin "plain facts" tadında bir yazı olduğu için (tekrardan söylüyorum link verilmesi gerekirdi) çok da abartılacak bir durum değil.

  This comment was originally posted on FriendFeed

 4. Birincisi, eğer Aytaç Mestçi bunu yapıyorsa, ona değer veren başka insanların da bunu duyması gerekir. "Unutmak" fiilinin arkasına sığınmayınız lütfen. Açıklamanız bana yetti. Aytaç Mestçi hakkındaki görüşlerim tamamen değişti. Siz bu konuda bir profesyonelsiniz. "Unuttum" deyip geçiştiremezsiniz. Haa, unuttum deyince herkes size inanır o ayrı. Ben yazınızın ilk paragrafından "unutmadığınız" tadını alıyorum. Teşekkür ederim link için de.

  This comment was originally posted on FriendFeed

 5. Taci’nin çıngar çıkarttığına katılmıyorum, çok ta mütevazi sözlerle, bir feed göndermiş Aytaç bey, normalde bunu gerçek manasıyla çıngar çıkartarak ff’te yayacak bir çok insan vardır.

  This comment was originally posted on FriendFeed

 6. bugüne kadar 3,000 yakın yazı paylaştım. Hiç bu kadar yorum almadım. İnsan oğlu gerçekten bıçaklamayı çok seviyor. bir kere hata görünce hiç anlayışı yok. sayın bayanlar ve baylar sektörde bir sürü yazdığım rapor yazı metin kitap içeriklerim referans gösterilmeden kullanılmakta. Durum anlaşılsın diye tekrar yazıyorum bu yazı ilgincime gitmişti etkili bir çalışmaydı, yaklaşık 20 gün evvel aldım ancak eklerken kaynağı eklemeyi unutmuşum. Yukarıda belirttiğim gibi atladığım için üzgünüm.

  This comment was originally posted on FriendFeed

 7. Selam burada yoruma katılanlar duruma gerçekten çok üzüldüm, bugüne kadar oluşturduğum blogumda olsun, sosyalmedyapazarlama.com sitesinde olsun kurumsal sitemde olsun bana ait olmayan hiç bir çalışmayı kaynaksız göstermeden yazmamaya dikkat etmişimdir. Atlamış olduklarımdan aldığım uyarılara bağlı olarak hemen düzeltilmiştir. Çünkü senelerdir insanlar benden çalıp yazmışlardır. Ben o kişilere bir şey söylemem ama ben kendim yazarken dikkat ederim. Konu kapansa da bu kadar kişinin beni takip ettiği ve bu tür bir tepkiyle ilk kez karşılaşmam beni çok üzmüştür. Bilerek yaptığım bir durum olsa konu kapandıktan sonra bu metinleri yazmam. ama beni takip edenlere doğru bir yol göstermeye devam edeceksem daha dikkatli olmaya çalışacağım. Herkese iyi geceler…

  This comment was originally posted on FriendFeed

 8. Aytaç Bey üzüntünüzü anlıyorum ve eminim bilerek isteyerek te yapmadınız. Yine de tatlıya bağlanması icin gerekeni yapacağınızdan emindim (bloğunuza girip yazılarınızı da okumuştum dün kim oldugunuzu öğrenmek için) sizlerin göstereceği özen, özellikle alıntı yapma etiği hakkında özensiz genc arkadaslara ornek olacaktır. Doğru olanı yaptığınız için tesekkur ederim. Her ikiniz için de gecmis olsun tekrar.

  This comment was originally posted on FriendFeed

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.