| XING’den İş Yemeği Etkinliği

4
19

Sosyal ağ pazarlama artık gerçek hayatla birleşmedikçe etkisini tam hissettirmiyor. Olayı şöyle düşünün ortalama gün içinde işte 7 saat ee asıl işten sonrada bir 3 saat daha internet kullansak. Bu 10 saatin 7 saatinde aktif olarak sosyal ağlarda yer alsak gerçekten interaktif sosyalleşme etkinliğimiz tavan yapar ancak kişilere dokunmadıkça, ellerini sıkmadıkça göz teması olmadıkça bu etkinlik biraz sönük kalmakta. İşte bunu çok iyi kurgulayan XING’in istanbul Ambasador’larından (Ambasador Xing bünyesinde gönüllü olarak görev alıp Xing le birlikte insanları belirli bir etkinlik ve paylaşım çerçevesinde toplayan yetkililer) Mert Alemdar’ın düzenlemiş olduğu etkinliğe katıldım.

Peki katıldım da ne oldu boyun göğe mi erdi? Hayır daha o kadar yükselmedim ama gerçekten bir çok kişi ile tanıştım. İş ilişkileri başladı. Hatta belki bir sonraki etkinlikte biraz daha etkin hale de gelebilirim kim bilir?

Bunun haricinde Natali’yi tebrik etmek lazım çok cici bir yavrusu olacakken hala sunum için ve XING tanıtımı için orada hazır olmuş işallah sağlıklı bir yavrusu olur.

Sonuçta söylediğim gibi iş ilişkileri sadece bilgisayar ortamında sürmüyor. Biraz dikelin harekete geçin

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157623518697610″]

4 Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.