| E-mail Pazarlamanız MarkeFront’ta

9
9

İnternet’in doğuşundan beri kullanılan e-mail pazarlama en ucuz ve uygun bir yöntem olarak biliniyor. Ancak doğru stratejilerle oluşturulması gerekli. Hedef kitle ve özel kampanyalar için MarkeFront yanınızda olacaktır.

Yeni bir Adım Daha

E-mail pazarlama, MarkeFront’un yedinci adımı ve internet pazarlama kısmında doğrudan internetpazarlama.net üzerinden hizmet vereceği bir yapısı olacak.

E-mail Pazarlama Adımlarımız

E-mail pazarlama adımlarımız E-Bülten Gönderme, E-Mail Kampanyası, E-Mail Promosyon olarak üç adımda yer alır.

1. E-bülten Gönderme

Markefront, e-bülten gönderme hizmeti ile müşterilerine; e-mail üzerinden haber bültenleri, şirketlerin pazarlamakta olduğu ya da pazarlayacağı ürün reklâmları, yapılan kampanyaların hitap ettiği üyeleri bilgilendirme/form yapıları ve benzeri hizmetleri elektronik bültenler üzerinden göndermelerini sağlar. Toplu mail gönderme özellikleri sayesinde bültenlerinizi e-maille göndermeniz ve birçok kişiye anında ulaşmasını sağlamanız artık daha kolay olacak.

2. E-mail Kampanyası

Müşterileri ilişkilerinizi geliştirmek, marka bilincini güçlendirmek, satışlarınızı artırmak ve çapraz satış yapmak için kullanabileceğiniz ideal araçlardan biri de e-mail kampanyalarıdır.

3. E-mail Promosyon

E-Mail promosyon e-mail yolu ile yapılan kampanyaların güçlendirilmesi için kullanılan bir yöntemdir. Markefront, oluşturulacak e-mail kampanyalarınızı güçlendirecek promosyon çalışmalarını sunup, kampanya ile elde edilmesi beklenen geri dönüş oranının yükseltilmesi, veritabanı toplanması, site tanıtımı vb. işlemlerin daha verimli olmasını sağlar.

Diğerleri

1. MarkeFront Geliyor

2. MarkeFront’la Markalar

3. MarkeFront’ta Servislerimiz İnteraktif Olacak

4. MarkeFront’tun Sosyal Medya Yüzü

5. MarkeFrontla Sosyal Ağlarınızda İçerik Yaratma

6. MarkeFront ve Arama Motoru Optimizasyonu

7. E-mail Pazarlamanız MarkeFront’ta

8. Google AdWords Hizmetinde MarkeFront

9. MarkeFront İnternetin Pazarlama Danışmanlığında

9 Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.