| Markefront Geliyor

14
26

Sekiz senedir aktif olarak verdiğim eğitim ve danışmanlık hizmetlerini artık bir firma altında toplamaya karar verdim. Bu kararı verirken büyük bir iki sürprizle karşılaştım. Birden karşıma çıkan birkaç önemli kuruluştan eğitim ve danışmanlık anlaşmaları gelirken hali hazırda verdiğim sosyal ağlarda pazarlama eğitimlerinin aktif hizmet olarak talepleri gelmeye başladı. Bu iki yol bana firmamın haritasını çizmemde yardımcı oldu.

Firma Durağında Bir Kahve Alır mısınız?

Firmamın haritası birçok duraklarla dolu olacak. Bu duraklarlar sayesinde müşterilerim konu hakkında bilgi, destek, hizmet almak istediklerinde rahat soluklanacakları bir ortam sağlarken heyecanlandıklarında ve çözüm aradıklarında ise sıcak bir kahve yanında güzel bir hizmet ile onları mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

Markefront.com da Şimdi Ne var?

Markefront sitesi şu anda açılış sürecine girdi. Çok kısa sürede aktif olarak çalışmaya başlayacak. Başlama sürecinin her aşamasında yeni bir hizmet tanıtımı ile sizlerle olacağız. Şu anda sitede ilk aşamadaki İletişim Stratejisini bulabilirsiniz.

Firmamın Haritasında Hangi Duraklar Olacak?

Markefront ön planda 10 duraklı bir harita. Bunlardan ilki “İletişim Stratejisi”dir. Firmalar bünyesinde interaktif iletişim stratejisi oluşturma Markefront’un danışmanlıkları içinde yer alacak. Bu hizmeti verirken Yönetici Koçluğu, Şirket ve Ürün Tanıtımları ve Kriz durumunda iletişim stratejileri oluşturma da yer alacaktır.

 

Sosyal Ağlar Neden Etkin Olacağız?

Bugün iş sosyal ağlarına baktığımda birçok gencin, çokça çalışanın CVlerinde sosyal ağ pazarlama uzmanı olduğu yazmakta. Ancak gerçekten Sosyal Ağ pazarlama kavramı ülkemize yeni yeni fark edilirken bu kadar uzmanın biranda ortada olması beni tabii ki çalıştığım firmaları da tedirgin etmekte. Bu tedirginliği gidermek için sosyal ağlarda etkin olma yolunu seçtik.

Bilinçli ve Doğru Hizmet Şart

Sosyal Ağlarda pazarlama için doğru strateji oluşturulması klasik jargon dilinden kurtularak hedef kitleye yönelik pazarlama stratejileri oluşturmak dendiğinde, CVsinde bir sürü “sosyal ağ pazarlama uzmanı” yazanlar ortadan kayboluyor.

Eğitimde Önde Olacağız?

Açıkçası Türkiye’de İnternet Pazarlama başlığı altında eğitim veren fazla kişi yok. Bunların çoğu da profesyonel eğitim vermiyorlar. Bu noktada İnternet Pazarlama başlığı altında 15 yakın eğitimle sektörü önce bilinçlendirmek sonra hizmetlerimizle çözüm bulmayı amaçlıyoruz. Böyle bir yapıda vereceğimiz eğitimler her zaman yeni teknolojiye ve gelişime ayak uyduran ve sizleri yeniliklerden haberdar eden bir tarzda olacak.

Sonuçta Markefront

Etkili bir hizmeti, bilgilendirmeyle ve eğitmeyle birleştirerek geliyor. Kendi firmamın başarılı olması dileğimle

Diğerleri

1. MarkeFront Geliyor

2. MarkeFront’la Markalar

3. MarkeFront’ta Servislerimiz İnteraktif Olacak

4. MarkeFront’tun Sosyal Medya Yüzü

5. MarkeFrontla Sosyal Ağlarınızda İçerik Yaratma

6. MarkeFront ve Arama Motoru Optimizasyonu

7. E-mail Pazarlamanız MarkeFront’ta

8. Google AdWords Hizmetinde MarkeFront

9. MarkeFront İnternetin Pazarlama Danışmanlığında

14 Yorumlar

  1. Merhaba Aytaç,
    Profesyonel iş yaşamındaki deneyimlerin ve yanı sıra eğitimci kimliğin ile böylesine yeni olan bir sektörde bugüne kadar verdiğin bireysel eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile birçok firmaya yol gösterdin. “Giderek farkındalığı ve methodları ivme kazanan” internet pazarında, ihtiyaçlara daha geniş bir spectrumdan kurumsal bir yapı ile cevap verecek olman hem bu sektör hem de bu sektörden faydalanacak olan firmalar için önemli bir gelişmedir.

    Bugünün “olmaz ise olmaz” pazarlama mecraları arasında yer alan interneti, hizmet çemberleri içersinde sunan firmaların çokça, “işin gerçek erbapların” ise pek az olduğu bu dönemde, bahsetmiş olduğun kalemler konusunda başvurulabilecek ehil bir kurumun varlığının hem bu sektöre hem de bu sektörden faydalanacak olan diğerlerine ciddi fayda sağlayacağını düşünüyorum. Çünkü hepimiz yapıların süratle değiştiği ve rekabetin çok daha keskin olduğu günümüzde ciddi ve ehil kurumlar ile çalışmak istiyoruz. Markefront’a hoşgeldin diyor, başarılarının devamını diliyorum.

  2. Aytaç bey,

    Tebrik ederim… Doğru bir zamanda doğru bir işe adım attıgınızı düşünüyorum. Sizin gibi bilgi birikimi yüksek ve bu sektörde tecrübeli bir kişinin bilgi birikimlerini hemde kendi firmasında paylaşacagını duymak beni cok heycanlandırdı..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.