| İşte Estore.com.tr ve Son…

  3
  15

  Daha evvelki “Bazı E-ticaret şirketleri Sartında” yazımda söylediğim gibi, gerçekten bazı e-ticaret şirketleri sarsıntıda ve doğru yönetim gerekli finans kaynakları bulunmazsa yılı ve bütçeyi zor kapatacaklar. İşte bunlardan biri daha gerçekleşti ve Estore’da kapananlar arasına katıldı.

  Aslında Estore gibi Türkiye e-ticaretinin ilklerinden biri olan firmaların birisinin batmasına oldukça üzülsem de bir konu da mutluyum, oda SADECE İŞİ KURALINA GÖRE OYNAYANLAR ayakta kalacak olmasıdır. E-ticaret işinde uzun zaman danışmanlık verdim ve gördüm ki, iş sadece malı alıp internetten ucuza satmak değil, işi kuralına göre sektörün gerektirdiği şekilde uygulamaktan geçiyor.

  Her zaman söylemişimdir, bu kuralı daha önce farkedip uygulayacak olanlar yada uygulamayı bilmeyip ama uygulanması gerekliliğine inanıp destek alacak olanlar ayakta kalacaktır. Bunlarda e-ticaret’te müşteriye en uygun hizmeti verenler olacaktır. Beni sevindiren de sadece bu olacaktır.

  3 Yorumlar

  1. sen önce türkçeni düzelt ondan sonra danışmanlık hizmeti ver

   Admin’den not: Yazımda türkçe hatalar olabilir yada anlaşılmayan ifadeler yada anlatmak istediğimi tam anlamıyla iletemediğim vurgular olabilir. Ancak sonuçta ne demek istediğim tam olarak söylemişim ki, bana bu açıdan bir yorum yapamayanlar farklı açıdan vurmak istemiş.

   Ayrıca bana yorum yapmak isteyen kişiler öncelikle kendi adını ve kimliğini ortaya çıkarmalı. Ben gene de bu yorumun değerlendirmesini okurlarıma bırakıyorum.

   Saygılar

   Aytaç Mestçi

  2. Türkçe imla kurallarına uyulabilir ama önce sitenin elden geçmesi gerekiyor.Bakası gelmiyor insanın…………..

  3. Selam, serkan öncelikle yorumların için teşekkür ediyorum. Şu anda sitede 1 kod hatasıyla uğraşıyorum. Ancak henüz çaresini bulmuş değilim. Girişte görünen ama user accountunla girince görünmeyen bir hata var. Yurt dışına yazmış olduğum maile cevap ve çözüm bekliyorum. Bunun dışında beğenmediğin bir tek üst taraftaki tasarım olabilir çünkü kalan kısımlar zaten wordpressle birlikte gelen sabit modüller. Umarım tasarım yeteneğimi geliştirğimde ona da bir çare bulacağım.

   Değerli yorumların için teşekkür ediyorum. Gene de amaç bilgi paylaşımı olsun. Merak ettiğin ve öğrenmek istediğin konular hakkında bilgi geçersen daha fazla şeyler yazarım. Bırak site biraz hata versin maksat bilgimizi paylaşmak.

   Saygılar

   Aytaç Mestçi

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.