| Seks mi, İnternet mi?

  0
  29

  Intel’in yaptırdığı bir ankete katılan kadın katılımcıların yüzde 46’sı, yatağa girmektense internete girmeyi yeğlediğini belirtti. İşin ilginci, erkeklerin yüzde 30’u da aynı kanıya sahip.

  Intel’in, ürünlerinin pek de vazgeçilmez olduğunu göstermek için 2.119 Amerikalı yetişkin üzerinde yaptığı araştırma, şirketin bile beklediğinden enteresan sonuçlar ortaya koydu.

  Araştırmanın sonuçlarına göre, katılımcı kadınların yüzde 46’sı, erkeklerinse yüzde 30’u iki hafta internete girmemektense iki hafta seks yapmamayı yeğleyeceklerini söyledi. Yine aynı süre boyunca televizyon yayınından vazgeçip “Aman internet olsun da,” diyen kadınların oranı yüzde 61. Katılımcıların çoğu için internet “vazgeçilmezler” listesinin birinci sırasında. Dışarıda yemek yemek, alışveriş, spor salonu üyeliği, uydu aboneliği gibi lüksler daha aşağı sıralara yerleşiyor. Yüzde 75, internete girebilen bir cihaza sahip olmanın önemli olduğunu belirtirken, yüzde 65 ise “İnternete giremezsem yaşayamam, ömrüm haram olur,” diyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.