| İnternet Hızı Artmış…

0
31

Koronavirüs salgını tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de internet kullanımı çok yoğun şekilde artmıştır.

Evet normal yaşamımızda sabah erkenden işe gidiş ve orada işlerimizi yaparken gün içinde belli bir süre internet kullanımı bundan sonra akşamda dinlenirken, hal kaldığı kadar internet kullanıyorduk.

Peki ya şimdi?? Şimdi evdeyiz, kalkıyoruz biraz kahvaltı… Bir sağa bakıyorsunuz, bir sola… Sonra tekrar cep telefonlarından, bilgisayarlardan internete buna bağlı son bir ayda internete kullanım oranı yadsınamaz değerinde yükselmiştir.

Bu gören Türk Telekom Koronavirüs salgını nedeniyle evden çalışma ve uzaktan eğitim sürecinin devam ettiği dönemde, kullanıcılarına daha iyi deneyim sunmak için fiber ve VDSL abonelerinin veri yükleme (upload) hızını 2 katına çıkarmaya başladı.

Çıkardıda Ne Oldu Parasını Ödeyeceksek??

Herkesin aklından tabii ki ilk geçebilecek soru budur? Parasıyla bunu yapacaksak ne manası olacak? İşte Türk Telekom’un yaptığı şey kullanıcılarının upload hızlarını hiç bir ek ücret ödemeden 2 katına çıkarmaya başladı. Bu hız arttırım hizmeti 1 Haziran 2020 tarihine kadar devam edeceklerini duyurdular.

Kaynak:

https://medya.turktelekom.com.tr/turk-telekom-upload-hizlarini-2-katina-cikardi/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.