| Bilişim Yıldızlarını Belirleyecek Jüri Toplandı

0
9

Bilişim Yıldızları e-dönüşüm yarışması ile ilgili çalışmalarımız yaklaşık 8 aya yakın bir süredir devam etmekte. Bu sürede gerek yarışmanın yapılanmasında gerekse alt yapı oluşturulmasında çalışırken çok değerli jüri üyelerinin belirlenmesinde de yoğun bir çalışma gösterdik.

Jürileri belirlerken sektörde bulunan birçok yarışmanın aksine 3 ana temel olan uzmanlık, ciddiyet ve güvenilirlik kriterleri ön planda tutan bir duruş sergiledik. Buna bağlı olarak sadece kendi kategorilerinde uzman olan jürileri seçmeye çalıştık.

Çok keyifli bir ortamda geçen toplantıyı sunuşum sırasında gün içindeki tüm yorgunluğumu unuttuğumu söyleyebilirim. Ancak sonlara doğru bana da bir yorgun gelmiş olacak ki Arzu hocama sözü bırakmaktan kendimi alamadım. Birde tabii Arzu hocam’ın olaya hakimiyetini unutmamak lazım.

Jüri adayları seçiminde doğru kararlar aldığımızı gerek yapılan yorumlardan gerekse insanların denizle iç içe olduğu ya da akşamleyin hemen evime kaçayım düşüncesine sahip olduğu bu zamanda gösterilen toplantı katılım sayısından anlayabiliriz. Bu sorumluluğu tüm oylama ve değerlendirme sürecinde sürdüreceklerine sonuna kadar eminim.

Değerli jürimizin katılımından dolayı teşekkür ederim.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.