| Dostum Murat Buyurgan, İnternet Reklamcılığı Dersimin Konuğu Oldu

  3
  37

  Kültür Üniversitesinde verdiğim internet reklamcılığı dersinde yer alan “Sektörden Önemli Deneyimlerle Söyleşiler” kısmına bu haftaki misafirimiz çok değerli dostum ve arkadaşım Murat Buyurgan oldu.

  Özellikle internet reklamcılığı genel kavramları ve sektörde alternatif şekillerde kullanım koşullarının anlatıldığı derste, Buyurgan bizle kurumsalhaberler.com adresi ile internette PR ve PR 2.o kavramları hakkında deneyimlerini paylaştı.

  Karşılıklı soru cevap şeklinde ve bir söyleşi tarzı geçen ders hem benim hem öğrencilerimin adına çok verimli şekilde geçerken sanırım Murat için de keyifli bir söyleşi olmuştur.

  3 Yorumlar

  1. Sevgili Aytaç,
   Yoğun bir döneme denk geldi. Ben kendi bloğuma bu haberi taşıyamadım. Senin yazını da ancak şimdi farkettim.
   Gerçekten güzel bir ders oldu.
   Davetin için tekrar teşekkür ediyorum.

  2. Murat selam,

   Nedemek herkes bir yoğunlukta umarım bu yoğunluğunun arasında benim kitabıda okuyup fikrini söylersen çok sevinirim.

   Servgiler işallah yine böyle etkinliklerimiz olur

  3. Arzu ettiğiniz hedeflere doğru illerer iken ; neyi farklı yapabilirim ? tam olarak nerede olmak istiyorum ? hedeflerime nasıl ulaşabilirim ? sorularını daha sık kendinize sorarsanız ve olumlu dfcşfcnmeye devam ederseniz kısa sfcrede istediklerinizi elde edeceğinizi diliyoruz.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.