| MarkeFront’un Radyo Program Konuğu BlogDergisi Editörü Rahim Aytunç

  2
  34

  Geçen haftaki konumuz yayıncılık ve dergi yayımcılığıydı. E internette bu konu düşünüldüğünde kaçınmaz olarak en doğru yer BlogDergisidir.

  Bende bu konu ile ilgili olarak Blog dergisi yazarlarından Rahim Aytunç’u konuk olarak çağırdım. Özellikle internet degiciliğinin ne olduğunu ne den blog ismini almaları ve bu konu ile ilgili bağlantıları ve önemli noktalarla ilgili olarak hoş bir sohbet ettik.

  Program için tıklayın

   

  Katılımı için ve bu güzel program için Rahim Aytunç’a çok teşekkür ederim :):)

  [flickr_set id=”72157624000409753″]

  2 Yorumlar

  1. #e-sosyal, #sosyalreklam, #sosyaltanitim, #sosyalmedyayazilari, #sosyal-medya-istatistikleri, #sosyalmedyapazarlama, #sosyal-medya, #sosyo-media, #social-media, #sosyalmedya, #sosyalagpazarlama, #hashtagmania, #yay

   This comment was originally posted on FriendFeed

  2. Radyo programını dinledim. Güzel bir konuşmaydı. Sadece vurgulanan bazı şeyler dikkatimi çekti, mesela Blog Dergisi sadece üniversite öğrencilerinin yazdığı bir dergi değildir 🙂 Ayrıca Yasin Yüksel olmasa böyle bir dergi var olamazdı, en çok teşekkürü o hak ediyor. İyi günler dilerim.

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.