| Yahoo! Pedalları Hızlı Çevirmeye Başladı ve İnternet Reklamcılığında Google’la Yarışma Hesaplarına Girdi

0
12

Yahoo! geçtiğimiz günlerde internette reklam verenler için yeni hizmetlerini tanıttı. Carol Bartz Yahoo!’ya katmış olduğu yeni enerji ekibi Google’la yarışma havasına sokarken daha işin çok başında olduklarında bilincindeler.

Dedim ya, Yahoo! geçtiğimiz günlerde internet reklamcılığı için yeni araçlarını açıkladı. Bu yeni araçlar pazarlamacılar verimli reklam yapıları ve olanakları sunarken alternatif olmanın da avantajını kullanıyor.

Yahoo! aranan kelimelere – terimlere göre reklam şekillendirmeleri oluşturan yeni bir reklam yapısını benimsemiş durumda. Bu sayede hedef kişilerin ilgilendiği ya da dikkatini çekebileceği reklamlar daha ön plana çıkabilmekte.

Yahoo! ayrıca ziyaretçilerin girdiği web siteleri ve siteler üzerinde yer alan aktiviteler üzerinde reklam verme mantığını reklam yapısına uygulamış durumda.

Yahoo! ayrıca gelecek ay pazara bir arama reklamcılık aracı da sunacak. Bu araç pazarlamacıların reklamlarını günün hangi vakti ve haftanın hangi günü, hangi yaş grubundaki kişilere göstereceğini kontrol edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.