| MarkeFront’ta Google AdWords Hizmetleri

  5
  6
  İnternet reklamcılığında Google AdWords sektörün önemli bir kısmını kaplar. Böyle önemli bir kısımda MarkeFront etkili kampanyalar oluşturulmasında çözüm üretmektedir.

  Google AdWords Hizmetleri

  Hesap/Kampanya Kurulumu

  MarkeFront reklam vermek istediğiniz ürün veya hizmetle ilgili olarak müşteri ile görüşür. Bu görüşmede aldığımız bilgiler müşterinin pazarlama hedeflerinin tanımlanmasında, Pazar araştırması ve rakip analizi, rakip firmaların reklam analizlerinin yapılması için doğru yol çizer.

  MarkeFront metin reklamlarınızın hazırlanmasında yardımcı olurken stratejik önem taşıyan anahtar kelime analizini ve buna bağlı anahtar kelime listenizi oluşturur.

  Kampanya Optimizasyonu

  MarkeFront Google Adwords kampanya başından sonuna kadar mümkün olan düşük maliyetin harcanmasını hedeflerken en yüksek derecede yatırım getirisi elde edilmiş olmasını için çalışmaktadır.

  Kampanya Performans Takibi

  MarkeFront sizler için yürüttüğü kampanyaların en performanslı şekilde geri dönüş alınması için sürekli takip eder. Kampanyalarınızın performansını sürekli takip ve analiz ederek gereken değişiklikleri anında yapar.

  Kampanya Raporlaması

  MarkeFront kampanya sonrası, kampanya performansı ve sitenizle ilgili raporlar oluşturur. Sadece Google Adwords’ten gelen trafiği değil, web sitenize gelen tüm trafiği analiz edip raporlarını oluşturur. Potansiyel müşterilerin hangi arama sorgularını kullanarak Google doğal arama sonuçlarından size ulaştığını dair raporları edinirsiniz.

   

  1. MarkeFront Geliyor

  2. MarkeFront’la Markalar

  3. MarkeFront’ta Servislerimiz İnteraktif Olacak

  4. MarkeFront’tun Sosyal Medya Yüzü

  5. MarkeFrontla Sosyal Ağlarınızda İçerik Yaratma

  6. MarkeFront ve Arama Motoru Optimizasyonu

  7. E-mail Pazarlamanız MarkeFront’ta

  8. Google AdWords Hizmetinde MarkeFront

  9. MarkeFront İnternetin Pazarlama Danışmanlığında

  5 Yorumlar

  CEVAP VER

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.