| Markefront’la Markalar

  10
  24
  Markefront’un bir diğer önemli yüzü marka oluşturma olacaktır. Marka değerlidir. Gerek hiç yokken var etmek için gerekse olanın değerini korumak için emek ister ve profesyonel yaklaşım ister. Bu şekilde dikkat edilmemiş markalar değişmeye ya da revize edilmeye mahkumdur.

  İkinci Harfi Kaldırıyoruz

  Markefront.com’da profesyonel emekçiler Markefront’un ikinci harfi olan “a” harfini de ayağa kaldırdılar. Bu marka oluşturma da profesyonel hizmetlerimizle artık var olacağımızı göstermekte.

  Markefront’ta Marka Oluşturma

  Markefront’ta interaktif ortamda marka oluşturma, iki temel konu da toplanmıştır. Bunlardan ilki markanın doğru konumlandırılması ve marka için internet ortamında en doğru mesajın geliştirilmesidir. Diğeri ise internet ortamında oluşturulan markanın var olan ya da oluşturulacak olan kurumsal kimlikle uyumu konusunda verilen hizmetlerdir.

  Diğerleri

  1. MarkeFront Geliyor

  2. MarkeFront’la Markalar

  3. MarkeFront’ta Servislerimiz İnteraktif Olacak

  4. MarkeFront’tun Sosyal Medya Yüzü

  5. MarkeFrontla Sosyal Ağlarınızda İçerik Yaratma

  6. MarkeFront ve Arama Motoru Optimizasyonu

  7. E-mail Pazarlamanız MarkeFront’ta

  8. Google AdWords Hizmetinde MarkeFront

  9. MarkeFront İnternetin Pazarlama Danışmanlığında

   

  10 Yorumlar

  1. Aytaç Bey,

   Fikrin ve girişimciliğin önümüzdeki günlerde iş dünyasının yeni trendi olacağı çok açık. Marka, fikri koruyan, geliştiren ve can katan sistem.
   Varolan bir markanın web ortamında konumlandırılmasıyla, yepyeni bir markanın web ortamından doğarak varolabildiğini de görüyoruz. Hiç kuşkusuz hayatımıza giren 3G ve 4G teknolojileri de bu ivmeyi hızlandıracak.
   Aslında ben web üzerinden yapılan tv yayınları içinde yapılacak her türlü reklam ve konumlandırma konusunda fikir alışverişi yapmak istiyorum. Web’de sosyal medyanın geldiği yer ortada Google’ın buzz’ı bunu nerelere taşıyacak
   hep beraber göreceğiz.

  CEVAP VER

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.