| TTNet Wifi Robotun Oyunları – I

9
50

Daha evvel söylemiştim, TTNET’in Uçan Wi-Fi Robotu sonradan çıkabilecek oyunları olacaktır. Strateji buralara doğru gidecek diye. Bu kaçınılmaz…

Geçenlerde güzel bir pazar bir taraftan Ortaköyün camisine bir taraftan da denize bakıp çay içerken masa üstündeki bir reklam kağıdı dikkatimi çekti. Bunu görünce hah işte benim söylediğim hızla gerçekleşmeye başladı. Kaçınılmaz olarak çaresizliğe bakarken bir andan da garsonu çağırıp sordum.

İnternet’te bağlanabilir miyim?

Gelen cevap hayli enteresan, “Tabii ki, internetimiz ücretsizdir. TTnet hesabınızdan girip bağlanabilirsiniz” cevabını alınca tamam dedim. Bu süreç benim düşündüğümden de hızlı ilerleyecek. Çok yakında ücretsiz internet hizmeti veriyorum diyen bir çok cafe, otel vb yerde ücretsiz bağlanabilmeniz için ücretini ödediğiniz bir TTnet hesabınız olması gerekecek.

 

Milletimize hayırlı olsun…

9 Yorumlar

 1. evet bende geçenlerde başka bir şehirde bir fabrikadaydım ttnetin son uçan internetle ilgili olanı var ya ondan var ben de de. lap topumdan hemen internete girip merkeze bütün bilgileri gönderdim.

 2. Duygu hanım,

  Benimde söylediğim bu ücretsiz internet deyip zorunlu ttnet hesabı alma zorunluluğu nedir?

  Bırakın onu yakında bu hesabı almazsak internete de bağlanamayacağız…

 3. ttnet uçan internet bence çok iyi bir uygulama.günümüzde zaten para olmadan hiçbirşey yapılmaz.bu durumda ttnet in sağladığı bu uygulaması süper.

 4. Galiba kavramlar anlaşılmıyor, osman bey şu anda her hangi bir kafe/restoran ya da vakit geçirdiğiniz ve internete girdiğiniz bir alan sahipleri ücretini verip bağlantı alsa bile siz buradan internete bağlanmanız için, ttnet’e para ödeyerek hesap almanız gerekmektedir. Yani hem hattı almak için hem de kullanmak için ayrı bir para ödenmiş olmaktadır. Bunun tüm ülkeye yayılması sonrası tekil bir platformdan bağlanma zorunluluğu ortaya çıkacaktır.

  Çık… çık… çık durum gerçekten kötü

 5. sayın admin

  eğer ttnet abonesi isek zaten paketlerimize göre 300-600-900-18000 dk hediye veriyor,onun haricinde 600 dk yı 3 lira ya alınıyor.

  bence güzel bir proje hem ttnet açısından maaliyetli olmasına rağmen müşteri memnuniyeti için bazı şeyler göz ardı ediliyor.

 6. sayın ali uren,

  öncelikle yorum için teşekkürler, TTNET’in benim bu söylediklerinizi vermiyor diye bir ifadem yok bunları fazlasıyla veriyor. benim takıldığım nokta “Ücretsiz İnternet” ifadesidir. Bu ifadeyi duyarsam ben her hangi bir kafede interneti kullanmak için her hangi bir yaptırım ya da zorunlulukla karşılaşmamalıyım. Neden çünkü ifade ve kafe yetkililerinin söylediği internetimiz ücretsizdir. ANCAK TTNET şifrenizi girerseniz. Demek ki ücretsiz değilmiş demek ki kullanmak için bir hesap almalı ve tabii ki bunun içinde birücret vermeliyiz. Yoksa TTnet’in yapmış olduğu bu yatırımları asla göz ardı etmiyorum.

  Saygılar

  Aytaç Mestçi

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.