3 Yorumlar

  1. Darwin’in “insanın maymundan geldiği” yönünde bir teorisi ya da iddiası yok. Darwin özetle, insanlarla primatların aynı ortak atadan türemiş olabileceklerini söyler.

  2. inanılmaya başlayan kim..fosile bakın bu fosilin sadece yapısal biyolojik değil,kimyasal,ekolojik,sosyolojik,psikolojik olarakta insana dönüştüğünü hayal edin…bu saçmalık..

    evrimciler toprağın altından çıkan her canlıyı insanın atası durumuna sokma çabası içindeler…burada görülen canlı başlı başına kendine has özellikleri olan bi hayvan…mükemmel bi lemur…bu fosilden ida’dan bikaçtane daha bulunsa hepsi aynı boyda ve yapıda olacaktır…bunu bir maymuna ve daha önemlisi insana çeviren sadece biyolojik değil yaşamsal ve medeniyetsel ara-form nerde..bir tane lemur fosili bulmuşlar bunu insanın atası demek yorumdan başka bişey değil..bilimsel olarak değeri yoktur..zaten ida ile ilgili makalelerin bazılarında bazı bilim adamlarının bu fosil etrafında dönen hararetli kampayanın kendilerini şaşırttığını söyler ki ben şaşırmıyorum…çünkü fosil darwinin 200. doğum gününde bulunmuş bişeyleri ispatlama kaygısıyla fosilin ismi koyulurken darwine atıfta bulunulmuş ve zorlama bi araform iddiası ile 200. yılı kendi çaplarında kutlayarak egolarını tatmin etmeye kendilerini avutmaya başlamışlardır artık evrim teörisinin ölmeyi bırak çürümeye başladığı bu zamanda artık

CEVAP VER