| İnternette Reklam İzle Para Kazan!

4
178

Cep telefonlarının çıkmasından 4-5 yıl sonrası bir firma çıkmıştı. İsmini şimdi hatırlayamıyorum ama yapısını gelen mesajların okunması dahilinde okuyan kişinin telefonuna belirli bir miktar kontör yükleme şeklinde belirlemişti. Bu yurt dışındaki firmaların aslında belirttiği “Win-Win” yani “Kazan-Kazan” sistemidir.  İşte bu sistem de aynı onun gibi internet reklamları üzerinden kullanıcıların para kazanmasını sağlayacak bir sistem.

Sitede para kazanmak oldukça basite indirgenmiş üye olmanız sonrası, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak sisteme girdiğiniz anda açılan pop-up üzerinde profilinize yönelik markaların reklamlarını görmektesiniz. Hangi markaların reklamları verdiği burada görülmektedir.

Orada belirlenen reklam kategorilerine ait filmlere tıklayarak izlediğinizde reklam sürecinde belirli olmayan bir anda karşınıza bir sayı ya da sembol belirmekte. Reklam sonunda önünüze çıkan seçenek kutusunda film izlerken gördüğünüz bu sembolü seçerek hesabınıza gerekli puan aktarımaktadır.

Buradaki puanlar isterseniz sitede bulunan ürünlerin satın alınması için kullanılabilir isterseniz de belirttiğiniz banka hesabına havale olarak geçmektedir. Önemli nokta bankaya bütçenizin geçmesi için 60 TL barajının geçmesidir.

Sizlere hayırlı kazançlar diliyorum.

http://www.izleyenkazaniyor.com/

4 Yorumlar

  1. iide günde 2 reklamın dışında reklam izleyemiyorsun ki:))))))))))))))
    milleti kndırmayın kazandırın sizde kazanın
    çok ahlaksızca bir iş yapıyorsunuz…..

  2. arkadaşlar reklam başına 1 dolar veren site evet 1 dolar site içinde parayı verdiklerine dağil kanıt bile var 1000 dolar olunca paranızı paypala yatıyor sitede 30 reklam çıkıyor reklamlara 24 saat sonra tekrar tıklıya biliyorsunuz yani günde 30 dolar kazanıyorsunuz buyrun kayıt linki
    tekrhttp://www.getrichptc.com/?r=nasilama

CEVAP VER