| Google Reklam Planlayıcısı Herkese Açıldı

0
2

Bu yıl bitimine doğru Google, Google Reklam Planlayıcısı (Google Ad Planner) herkesin Kullanımına açtı. | Google Reklam Planlayıcısı Herkese AçıldıGoogle, bir medya ölçüm aleti olan Google Ad Planner’la medya alıcılarına medya satın alma kararlarında doğrudan yardım etmeyi amaçlamakta. Uygulama daha evvel Google Analytics kullananların hesabında limitli şekilde çalışırken artık tüm özellikleri ile doğrudan çalışır hale geldi.

Google hesabı olan tüm kullanıcılara açık olan Google Reklam Planlayıcısı (Google Ad Planner), reklam planlaması ile uğraşanlar içinde bir çok yararlı özellik taşımakta.

İzleyicileri, anahtar kelimelere ve coğrafi konuma göre ayrılabilme özelliği, bölge ve arama terimlerinin hedef müşteri oluşturlmasında kullanılan yeni özellikleri oldukça göz doldurmakta.

Sonuçların doğru şekilde anlaşılması için 3 yeni sayaç metodu oluşturulmuş durumda.

Etkileşimli balon haritası (Interactive bubble chart) — bu özellik gönderilen tekliflerin oluşturulmasında takip edilen site demografik, sıklık, trafik ve benzersiz ziyaretçilerin verilerinin görsel olarak kıyasalamasını sağlar.

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.